nail-polish-longevity

اگر این سوال زیاد به ذهن شما می رسد : من که همین دیروز لاک زدم پس چرا لاک ناخن های من لب پر شده ؟

به جای درستی مراجعه کرده اید . ما پاسخ این سوال را برای شما آماده کرده ایم . برخی از آن موارد بسیار واضح و برخی دیگر شما را سورپرایز می کند.

امیدواریم خواندن این مطلب برای دوام بیشتر لاک شما کمک خوبی باشد.

 

جویدن ناخن و لاک ناخن های لب پر

این عادت علاوه بر داشتن ظاهری ناخوشایند برای خودتان به راحتی می تواند ظاهری ناخوشایند نیز برای ناخن های شما ایجاد کند . اگر شما ناخن های خود را می جوید حتما از یک لاک تلخ ضد جویدن ناخن بر روی لاک خود استفاده کنید.

 

عطر و لاک ناخن های لب پر

این بطری کوچک خوش بو دارای موادی است که در پاک کننده های لاک نیز کاربرد دارد . پس مطمئن شوید که آن را حتی نزدیک انگشتان خود اسپری نمی کنید .

 

اسپری مو و لاک ناخن های لب پر

اسپری مو نیز مانند عطر حاوی مواد پاک کننده لا ک ناخن است . مراقب باشید که با ناخن هایی که هنوز لاک آن خشک نشده از آن استفاده نکنید .

 

مواد شوینده و لاک ناخن های لب پر

از دستکش های پلاستیکی خود برای دکور آشپزخانه استفاده نکنید بلکه حتما به هنگام کار با هر نوع شوینده ای از آنها استفاده کنید .

نور خورشید : درست است که نور خورشید برای سلامتی پوست و ناخن لازم است اما اشعه شدید آن می تواند برای لاک ناخن شما مضر باشد و رنگ آن را از بین ببرد .

 

گردگیری و لاک ناخن های لب پر

حتی اگر بدون استفاده از شیشه شور و یا لکه بر باشد نیز می تواند به لاک ناخن آسیب برساند .

 

حمام و لاک ناخن های لب پر

نه تنها شوینده های موجود در شامپو ، بلکه آب جذب شده از بستر ناخن نیز می تواند لاک شما را از ناخن جدا کند .

 

لاک خشک نشده و لاک ناخن های لب پر

حتی اگر لاک شما کاملا خشک شده و شما برای دوام بیشتر آن از یک لایه دیگر استفاده کنید و قبل از خشک شدن لایه دوم  ناخن تان به جایی بخورد، رنگ لاک ناخن تان آسیب می بیند .

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.