یک-متخصص-ناخن-چند-سال-کار-مفید-می-کند؟

همه ما با متخصصین ناخن سر و کار داشتیم و گاهی بعد از یه مدت پیش متخصص دیگه ای رفتیم یا بدون اینکه دقت کرده باشیم متخصص ناخن آرایشگاه رفته و متخصص دیگه ای آمده است.

تا حالا به دلیل این رفت و آمد ها دقت کردین ؟شاید واس شمام سوال باشه که یک متخصص ناخن چند سال می تونه کار کنه و درآمد مفید داشته باشد.

به هرحال هر کاری سختی های خودشو داره و حتی در بهترین شرایط کار و در صورت موفق بودن باز هم یک متخصص ناخن در مدت زمان محدودی می تونه به صورت مفید کار کند و درآمد داشته باشد.

کار مفید متخصص ناخن

طبق تحقیقاتی که مدرسه ناخن نیلانیک در طی ۷ سال فعالیت خود داشته و آماری که از بررسی بیش تر از هزار متخصص ناخن و ارتباط با پزشکان به دست آماده یک متخصص ناخن به طور مفید بین ۳ تا ۷ سال می تواند کار کند.

دلیل این مدت کم برای کار، مسائل مختلفی است که برای یک متخصص ناخن وجود دارد.به جز مواردی که در مقاله دلایل اشباع نشدن شغل ناخن گفته شد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مشکلات متخصص ناخن

از جمله مشکلاتی که با عدم طرز نشستن صحیح و رعایت نکات سلامتی برای یک متخصص ناخن پیش می آید عبارتند از : دیسک کمر، دیس گردن، جا به جایی مهره گردن، کاهش بینایی، کاهش شنوایی، آرتروز مچ دست، گرفتن کانال مچ دست، کم توانی یا از کار افتادگی ریه، افتادگی شانه، بد فرمی بدن

یک متخصص ناخن ممکن است به صورت حرفه ای در هر یک از زمینه های اکستنشن ناخن، طراحی ناخن، مانیکور و پدیکور فعالیت داشته باشد که هر یک از مشکلات گفته شده می تواند برای آن زمینه شغلی پر رنگ تر شود

اکستنشن ناخن : کم توانی یا از کار افتادگی ریه، جا به جایی مهره گردن

طراحی ناخن : گرفتن کانال مچ دست، کم توانی یا از کار افتادگی ریه، جا به جایی مهره گردن

مانیکور و پدیکور : آرتروز مچ دست، گرفتن کانال مچ دست، دیسک کمر، دیس گردن، جا به جایی مهره گردن، بد فرمی بدن، افتادگی شانه

 

نکته ای که لازم است بدانیم این است که همه موارد گفته شده با طرز نشستن صحیح و تنظیم فاصله درست وسایل برای متخصص ناخن تا حد زیادی قابل رفع است.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.